5 Musi Odwiedzić Foodie Miejsc W Paryżu

Paryż, Francja jest jednym z najpiękniejszych miejsc na świecie. Jest znany jako Miasto Świateł ze względu na piękny krajobraz i zapierającą dech w piersiach architekturę, taką jak Wieża Eiffla, Notre Dame de Paris i Łuk Triumfalny. Znana jest również z tego, że jest modnym centrum świata, a także ze swojej wyjątkowej kuchni.

Istnieje wiele miejsc na obiad w Paryżu, Francja i na pewno znajdziesz restauracje i Bistro, które serwują wykwintne francuskie jedzenie w każdym rogu, że można włączyć, że jedzenie samo w sobie może stać się wspaniałym doświadczeniem. Tak więc, gdy w Paryżu, we Francji, tutaj są godne uwagi jedzenie, które powinieneś wypróbować.

1. Berthillon – jak wspomniała Hilary Stockton na luksusowym blogu podróżniczym, zawdzięczasz to sobie, aby dostać sorbet lub lody w Berthillon w Île Saint-Louis w Paryżu. Berthillon jest francuskim twórcą i sprzedawcą luksusowych lodów i sorbetów, należącym do rodziny Chauvin, potomków samego Monsieur Berthillon, od którego firma została nazwana. Ta lodziarnia zyskała sławę w 1961 roku, kiedy słynny francuski przewodnik po restauracjach, Gault Millau, napisał o swoim zaskakującym wspaniałym znalezisku lodów.

2. Pierre Herme-Pierre Herme to światowej sławy cukiernik, który zyskał sławę dzięki swoim makaronom, które są sprzedawane tylko w Paryżu i Londynie oraz kilku butikach rozsianych między innymi w Hongkongu, Tokio, Dubaju i Seulu. Jeśli znajdziesz się w Paryżu, odwiedź jedną z jego sześciu cukierni i dowiedz się, dlaczego jego wypieki są tak znane.

3. Francuski kucharz Gregory Marchand ’ s bistro jest jedną z najtrudniejszych restauracji w Paryżu, aby uzyskać rezerwację, i jeśli to jest jakiś znak, jak jedzenie jest, to wiesz, że to naprawdę dobre. Frenchie to pseudonim Szefa Kuchni Gregory 'ego Marchanda, który otrzymał od czasu, gdy pracował w kuchni restauracji Jamie Oliver’ s, piętnaście w Londynie.

4. Frenchie To Go

Jeśli bistro Szefa Kuchni Gregory ’ ego Marchanda, Frenchie jest zbyt drogie jak na twój gust, ale chciałbyś spróbować jego jedzenia ze względu na wszystkie dobre rzeczy, które o nim słyszałeś, to Frenchie To Go jest tam, gdzie powinieneś być. Frenchie To Go jest znany ze swojej pierwszej klasy Reuben i wyciągnął kanapki wieprzowe wśród wielu pysznych pozycji w ich menu i jak wspomniano przez Guardian, serwują również śniadanie przez cały dzień.

5. La Cuisine de Philippe – mówią, że nigdy tak naprawdę nie doświadczyłeś miejsca, dopóki nie zjadłeś ich jedzenia. Więc ma to sens, że kiedy znajdziesz się w Paryżu, musisz koniecznie spróbować ich sufletów. La Cuisine de Philippe specjalizuje się w francuskich sufletach. Oferują zarówno pikantne, jak i deserowe suflety, które absolutnie zachwycą Twoje gusta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *