5 najlepszych lokalizacji Instagrammed 2016: każdy urlopowicz powinien zobaczyć je wszystkie, dlaczego?

Zdjęcia i wideo snapping hype są teraz w całej sieci, wszędzie, gdzie podróżnicy się udają, zawsze jest pstryk, który trafia do ich mediów społecznościowych. W istocie, społecznościowy Gigant Instagram prezentuje swoje „5 najlepszych lokalizacji Instagram 2016″. Zdecydowanie wszystkie są wczasowiczami, którzy muszą zobaczyć miejsca na całym świecie.

Według CNN,” 5 najlepszych lokalizacji Instagrammed 2016 ” zaczyna się od nowojorskiego Mostu Brooklińskiego i Central Parku. Co zobaczyć? Pierwszy z nich można zwiedzać pieszo lub rowerem, oferuje kulturę i zanurzenie w jedzeniu. Następnie popularny Park NY zapewnia wiele atrakcji, które podróżni mogą robić, takich jak polowanie na przygody, wycieczki pedicabem, spędzanie czasu z muzyką i wiele innych.

Ponadto Elle dodaje doświadczenia z kraju z Vystavka Dostizheniy Narodnogo Khozyaystva (VDNK) w Moskwie, Luwrem w Paryżu i Siam Paragon w Bangkoku. Są to popularne międzynarodowe trzy z ” 5 najlepszych lokalizacji instagramowych 2016 roku.”

Najwyraźniej te trzy wciąż są rozwijającymi się miejscami turystycznymi, chociaż Muzeum Luwru jest z nimi chyba najbardziej znane. W związku z tym jest to obowiązkowa wizyta dla osób zainteresowanych sztuką, jest to jedno z największych muzeów na świecie.

Pomimo, VDNK oznacza również perfekcję, jeśli chodzi o parki rozrywki. Znajduje się zaledwie kilka kilometrów od Wieży Ostentino i Moskiewskiego Ogrodu Botanicznego. Dodatkowo Siam Paragon toruje drogę do zakupów i rozrywki. Ludzie mogą spędzać czas wokół mnóstwa dóbr luksusowych w centrum handlowym.

Podsumowując, „5 najlepszych lokalizacji instagramowych 2016 roku” oferuje wszystko, o czym marzy urlopowiczom podczas podróży, dlatego wspaniale jest odwiedzić każdą z lokalizacji. Aby uzyskać więcej porad dotyczących podróży i przewodnika wakacyjnego, dostrojony z podróżnikami dziś.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *