6 miejsc, które trzeba zobaczyć w USA na świeżym powietrzu

Spędzanie czasu na przygodach na świeżym powietrzu to coś, co absolutnie odmieni twoje życie. Otworzy twoje oczy na świat i pozwoli przeżyć nowe i niezapomniane chwile. Więc, gdzie w USA należy udać się, aby uzyskać te możliwości? Mamy dla Ciebie kilka pomysłów!

Los Angeles, CA

 

Los Angeles jest zwykle postrzegane jako tętniące życiem miasto z zbyt dużym natężeniem ruchu i zbyt dużą liczbą ludzi. Chociaż to prawda, to wciąż ma o wiele więcej do zaoferowania! Są tu wycieczki, plaże, mnóstwo restauracji patio, a nawet Obserwatorium, aby móc spędzić czas na świeżym powietrzu-nie zapomnij butów turystycznych, ręczników plażowych i okularów przeciwsłonecznych. Będziesz mógł uzyskać swoją kondycję i czas w słońcu w ciągu dnia, i będzie miał mnóstwo klubów nocnych, aby zachować zajęty po zachodzie słońca. Sugerujemy jednak znalezienie miejsca na pobyt w pobliżu miejsca, w którym chcesz spędzić większość czasu. To zmniejszy ilość czasu spędzanego w korku.

Denver, CO
Możesz nie myśleć o Denver jako o opcjach na świeżym powietrzu, ale nadszedł czas, aby umieścić go na swojej liście must-see! Denver ma tak wiele opcji przygód, aby przejść dalej, będziesz smutny, że nie sprawdziłeś go wcześniej. Denver ma działalność we wszystkich porach roku, ale naprawdę świecą w zimie. Istnieje tak wiele sportów śniegowych, w których możesz wziąć udział; będziesz miał trudności z opuszczeniem. Lub jeśli jesteś w drodze tam w ładniejszej pogodzie, możesz obozować i plecak do serca. Dodatkowo, dzięki wszystkim tanim lotom Z Denver, będziesz w stanie zaoszczędzić pieniądze i wydać więcej na działania, gdy tam jesteś!

Maui, cześć.
Cały stan Hawaje jest rajem dla miłośników na świeżym powietrzu. Ale Maui jest świetnym połączeniem relaksu i natury związanej z Hawajami, ale ma również o wiele więcej do zaoferowania. Można wędrować, rower, łódź, pływać, nurkować, off-road, obóz, lub salon (plus więcej) na wyspie Maui. Jedną z najlepszych części o Hawajach Jest to, że będziesz w stanie złapać kilka promieni i możesz być tak aktywny, jak chcesz. Możesz odpocząć jednego dnia, a następnego przejść się do wodospadu. Jest tak wiele różnorodności, będziesz chciał pozostać na zawsze, aby móc sprawdzić wszystko z listy. Przed startem upewnij się, że spakowałeś wygodny strój kąpielowy i krem z filtrem przeciwsłonecznym!

Billings, MT
Billings jest domem dla wielu przygód na świeżym powietrzu i jest blisko do innych miejsc z wieloma do zaoferowania, jak również. Możesz spędzić czas w Montanie i zobaczyć malownicze Rimrocks, pójść do zoo lub odwiedzić Pictograph State Park. W Billings czeka mnóstwo przygód, ale jedną z zalet jest bliskość parków narodowych i zabytków. Byłabyś mniej niż trzy godziny od Parku Narodowego Yellowstone, co dałoby ci więcej możliwości obozowania, odkrywania, oglądania naturalnych basenów termalnych, wspinania się, wędrówek, a nawet zobaczenia dzikiej przyrody!

Lake Tahoe, CA
Jezioro Tahoe leży na granicy Kalifornii i Nevady. Ma zimne jak lód zimy i ciepłe, piękne lata. W zależności od pory roku można uprawiać sporty zimowe w pobliskich ośrodkach śnieżnych lub uprawiać sporty letnie na jeziorze. Ponadto istnieje sporo pól namiotowych, aby móc ustawić swój namiot, aby naprawdę cieszyć się tymi na świeżym powietrzu, które tak kochasz!

Petersburg, FL
Floryda ma to wszystko, od plaż i Everglades, do parków rozrywki i dzikiej przyrody, i można je zobaczyć w Petersburgu! Możesz wybrać się na przygody łodzią, segwayem, helikopterem, rowerem, przezroczystym kajakiem, a nawet muscle carem. Na Florydzie nie brakuje zabawy na świeżym powietrzu! Dodatkowo jest to niezwykle przystępny stan, dzięki czemu jest to idealne miejsce do odwiedzenia!

Mamy nadzieję, że gdziekolwiek się udasz, znajdziesz przygodę, magię i wspomnienia na całe życie! Szczęśliwego podróżowania!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *