7 Najlepsze Festiwale W Nowej Zelandii: Kiedy, Gdzie Iść I Co Zobaczyć?

Nowa Zelandia otrzymuje ostatnio sporo pochwał za piękno tego kraju, chociaż zdaje się na tym nie kończyć. Najwyraźniej wielu turystów odwiedzających również teraz „najlepsze festiwale Nowej Zelandii” w ich najbardziej ulubionych rzeczy do zobaczenia w kraju Kiwi. W najnowszym kalendarzu na 2017 r. jest aż siedem głównych uroczystości, które różnią się w zależności od miesięcy i lokalizacji, a także jej działań.

Według Backpacker Guide, istnieją trzy godne uwagi letnie uroczystości wkrótce przyjść przez cały rok w różnych miejscach Nowej Zelandii. Są to: „Jim Beam Homegrown”, Wellington (2 kwietnia), „On The Lawn”, Mt Maunganui (31 stycznia) oraz „Splore”, Tapapakanga Park (19-21 lutego). Każdy przynosi różne wydarzenia i działania, aby cieszyć się.

Jeśli podróżnik interesuje się muzyką, jego ” Best New Zealand Festivals „to” Jim Beam Homegrown „i”Splore”. Dwa są największymi targami muzycznymi, tylko pierwszy odbywa się z muzyką elektroniczną i rockową, podczas gdy drugi jest nieco bardziej kulturalnym występem. Niezależnie od tego, „na trawniku” jest o dostaniu się do słońca, ponieważ jest to letnia uczta.

Ponadto Everfest dodaje jeszcze trzy „najlepsze Nowozelandzkie festiwale”, „Wanderlust”, Taupo (2-5 lutego), „Queenstown Winter Festival”, Queenstown (Czerwiec) i „Wairoa Maori Film Festival”, Wairoa (czerwiec). Te uroczystości są bardziej o pokazanie piękna różnorodnej kultury kraju.

Na trzech „najlepszych festiwalach Nowej Zelandii”, każdy z nich przyciąga wielu turystów ze względu na multicity ludzie mogą cieszyć. „Wanderlust” przynosi holistyczny wzrost ludziom, którzy chcą po prostu odpocząć. Z drugiej strony, „Queenstown Winter Party” jest wszystko dla wyświetlaczy śniegu, wszyscy mogą korzystać z różnych działań zimowych tutaj. A „Wairoa Film Fest” przedstawia kulturę Wairoas, chodzi bardziej o dzieła filmowe.

W sumie, wszystkie „najlepsze festiwale Nowej Zelandii” są przez cały rok, i zawsze jest tak wiele cieszyć się w kraju Kiwi. Podróżny powinien mieć pewność, aby zobaczyć nawet jeden z nich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *