Będziesz chciał spędzić noc w tych 5 domkach na drzewie

Kto nie marzył o zorganizowaniu nocy w domku na drzewie? To było marzenie wszystkich dziewcząt i chłopców, które wydaje się spełniać dla wielu podróżników. Domki na drzewach służyły jako cel turystyczny w wielu krajach i każdy może zobaczyć, dlaczego. Zamieniły się w Domki, aby pomieścić rodziny, przyjaciół lub podróżujących samotnie, aby być z dala od zgiełku miejskiego życia.

Według podróżnych dzisiaj, Kemping wypoczynek był bardziej popularny wśród nastolatków obozowiczów, a nawet rodziców. Chcieliby zaangażować się w unikalne doświadczenia, które mają dostęp do zajęć rekreacyjnych. Pobyt w domkach na drzewie dla jednego dotyczy nowego trendu.

727 Airplane Jungle Fuselage Treehouse, Quepos, Kostaryka. Stary Boeing 727 z 1965 roku został odnowiony jako domek na drzewie w Costa Verde Resort przy parku narodowym Manuel Antonia. Za £300 lub około $373 za noc, ty i twoja rodzina możecie grać jako pilot i załoga i dostać się do salonu na tarasie widokowym przy skrzydle samolotu. Ma niesamowity widok na dżunglę i Ocean Spokojny i być może nocne niebo. USA Today 10 Best List poinformował, że obecnie samolot ma trzy łóżka królowej, telewizor z płaskim ekranem i w pełni wyposażoną kuchnię wśród 184 gatunków ptaków i leniwców!

Monbazillac Treehouse, Akwitania, Francja. Jego rustykalna elegancja oczaruje każdego wędrowca, który chce zostać na noc. Monbazillac wygląda jak sam zamek ze wszystkimi jego wieżyczkami i wieżami stojącymi po jego bokach. Gdy wejdziesz do tego miejsca, zostaniesz powitany mytymi drewnianymi deskami i dekorami o tematyce Wschodniej. Posiada również pokład, na którym można zanurzyć się w Jacuzzi i oglądać Zamek Biron z daleka.

Moonstone TreeCastle, Weaverville, Karolina Północna. Oto kolejny domek na drzewie, a raczej Zamek na drzewie, położony w lasach Karoliny Północnej. Jego drewniany wystrój został doskonale uzupełniony przez wystrój sufitu w kształcie gwiazdy, a wieżyczka stanowi idealną ucieczkę od amerykańskiego życia do cudów wyobraźni. Ma udogodnienia, takie jak prysznic na świeżym powietrzu i bujane siedzenia, które wychodzą na zbocze góry.

Herbaciarnia Tetsu, Japonia. Jak sama nazwa wskazuje, dom wygląda jak czajnik otoczony mnóstwem kwiatów wiśni w Kiyoharu Shirakaba Museum w Hokuto City, Japonia. Może być prosta i współczesna, ale stanowi dopełnienie ogólnego otoczenia i kwitnienia wiśni. Wygląda jak czajnik, ponieważ komin działa jak uchwyt, podczas gdy okrągłe okno dachowe uważa się za wylewkę doniczki.

Free Spirit Spheres, Qualicum Beach, Kolumbia Brytyjska. Ten mały domek jest zawieszony na linach i siedzi na drzewie. Istnieją trzy sfery, na których można spać, a mianowicie: Ewa, Eryn i Melodia, w zależności od liczby osób dostępnych do obozowania. Jest to bardziej przytulny domek i stanowi idealną bazę wypadową dla turystów wędrujących po lesie lub wyruszających na wyspę. Matador Net poinformował, że do pomieszczeń można dostać się przez drewniane schody spiralne i mosty wiszące.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *