Ben Affleck I Syn Odwiedzają Disneyland Po Odwyku Alkoholowym

Po ukończeniu programu leczenia ciężkiego uzależnienia od alkoholu, „Batman” i nadchodząca Gwiazda „Justice League” Ben Affleck zabrał swoją rodzinę do Disneylandu z ich synem, Samuelem Affleckiem. Na początku tego miesiąca gwiazda publicznie przyznała, że przechodzi przez program, aby „stać się lepszym ojcem” dla swojej trójki dzieci.

Na zdjęciach paparazzi z AoL, Ben nosi syna na ramionach i przechodzi przez wiele przejażdżek Disneylandu w Kalifornii. Według anonimowego obserwatora Ben Affleck był „jak każdy inny tata w Disneyu”, który cieszył się czasem ” w przyjemnym nastroju „ze swoim synem, zauważając, że” był bardzo zaangażowany i dużo ze sobą rozmawiał.”

W swojej aktualizacji na Facebooku na początku marca Affleck powiedział, że przechodzi leczenie uzależnienia od alkoholu i przyznał, że wielokrotnie zmagał się ze swoim uzależnieniem od alkoholu. W swojej aktualizacji skrytykował również piętno związane z otrzymaniem terapii, że „nie ma wstydu w uzyskiwaniu pomocy, gdy jej potrzebujesz” i ma nadzieję, że jego akt będzie postrzegany jako „źródło siły dla każdego, kto potrzebuje pomocy.”

Ben Affleck powiedział również, że dziękuje współ rodzicowi i żonie Jennifer Garner za jej wsparcie i opiekę nad ich dziećmi, podczas gdy on był na rehabilitacji. Według źródła ET, Ben Affleck był trzeźwy podczas lutowych Oscarów po ukończeniu programu rehabilitacji. Towarzysz trzeźwego mężczyzny również pomagał mu w tym procesie.

Aktor dowiaduje się, że spędza więcej czasu ze swoimi dziećmi. Według źródeł ludowych Affleck „rozkoszuje się czasem ze swoimi dziećmi”, biorąc pod uwagę „optymistyczny nastrój”, gdy jest z rodziną. Jest podobno zauważony, że zabrał swoje dzieci do szkoły wraz z Jennifer Garner podczas jednego poranka w szkole. W oświadczeniu powiedział, że lubi zabierać dzieci do szkoły, ponieważ jest to coś”, co czuje się dobrze.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *