Bill Murray Planuje Otworzyć Bar Sportowy I Restaurację W Chicago

Po wydaniu linii odzieżowej Bill Murray planuje otworzyć Bar o tematyce sportowej w Chicago. Jest to druga restauracja aktora „Zagubieni w tłumaczeniu” wraz z rodziną.

Według Chicago Eater, aktor i komik Bill Murray, wraz z czterema braćmi, planuje otworzyć restaurację o tematyce Caddyshack z lat 80.na przedmieściach Rosemont. Bracia Murray doszli do porozumienia, że zamierzają wynająć przestrzeń wewnątrz Crowne Plaza na ich Caddyshack sports bar and grill. To byłaby ich druga restauracja. pierwsza, zlokalizowana w ośrodku golfowym na Florydzie, otwarta 15 lat temu.

Ten planowany bar o tematyce sportowej przypomina rolę Murraya jako greenskeepera Carla Spacklera w komedii golfowej z 1980 roku „Caddyshack” według Daily Herald. Film opowiada o sześciu doświadczeniach brata jako caddies w klubie golfowym w Winnetce, który jest również inspirowany prawdziwymi wydarzeniami z życia.

Andy Murray, jeden z braci, obecnie prowadzi oddział Caddyshack na Florydzie i szuka nowej lokalizacji dla swojego drugiego baru i grilla. Według burmistrza Brada Stephensa, nie było innych wolnych miejsc w mieście, dlatego wybrano lokalizację Crowne Plaza. Jest już ustna umowa od braci Murray na wynajęcie 11,000 stóp kwadratowych powierzchni wewnątrz Crowne Plaza po drugiej stronie ulicy od Rosemont Theatre box office.

Z hasłem restauracji „Jedz, pij i bądź sobą”, goście mogą oczekiwać tylko dobrych rzeczy. Jeśli drugi bar pozostanie wierny ich Florida branch menu, Goście pubów mogą spodziewać się zobaczyć przetargi z kurczaka, suwaki wieprzowe i zawija w menu Chicago Caddyshack. Ale pozostając wiernym scenerii Chicago, będzie również Hot dog w stylu Chicago do zgarnięcia. Będzie wiele środkowych przedmiotów, takich jak Sheboygan bachory i mogą przynieść w kanapkę z delfinem.

Nie ma jeszcze żadnych wiadomości na temat czasu otwarcia. Jednak Murrayowie są zobowiązani do przedłożenia planów nowego baru i grilla Caddyshack lokalnym urzędnikom. A dzięki sukcesowi Caddyshack Florida branch nietrudno sobie wyobrazić, że Chicago hub przekształci się w udane przedsięwzięcie braci Murray.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *