Bourbon i po drugiej stronie w centrum miasta

Niezależnie od tego, czy rozpalają rzemieślnicze destylarnie, gotują Appalachów comfort foods, czy też odnawiają ekologicznie Ostatnie dzielnice, Centrum miejskie zyskuje na popularności. Jest mnóstwo do spróbowania i wypicia, które odróżnia się od obecnego malowniczego miasta nad rzeką Ohio.

Nic dziwnego, że jest to Lonely Planet wysoki Stany Zjednoczone przeznaczenia na 2019. Bourbon z aspektem bourbon jest najbardziej na świecie bourbon jest wykonany w stu mil od centrum miasta. Spacer do centrum spa i minimum pięćdziesiąt stylów świecenia nektaru w butelkach za barem. Groupies budują podróż do restauracji bourbona, aby wirować i wąchać lot.

Najdłuższe menu miasta oferuje sto trzydzieści whisky KY, a dania takie jak duszona Bourbon z wieprzowiną i budyń chlebowy bourbon, aby ją namoczyć. Bar z pozłacanym marmurem jest kolejnym nastrojowym faworytem, wszędzie tam, gdzie Scott Fitzgerald notował dobrego Gatsby ’ ego w bardzo bourbon-and-champagne haze. Te salony i osiemnaście innych-kilka w bardzo przystępnym odcinku zabytkowych budynków w pobliżu głównej ulicy-Typ Louisville ’ s Urban Bourbon path.

Coś powinno wziąć wczorajszy bourbon, to wyjaśnia, dlaczego miasto przepełnia się śniadaniowymi knajpkami. Zajmijcie stolik w restauracji Lynn ’ s Paradise w górach, aby wyrzeźbić grubo pokrojony bekon, indyjskie naleśniki i pierzaste ciastka z masłem sorgo. Kolory pierwiastków chemicznych i tandetny asortyment lamp bawią lub ranią szczyt, stawiając na kaca stojącego. Pozostań do lunchu i popisowej kanapce Louisville, otwartej twarzy, Indyk-bekon-Mornay-sosem gorący Brąz wydaje.

Beczki Gorzelnicze:

Możesz pić do zawartości wątroby w mieście, jednak aby zwiedzić fabrykę bourbona, musisz wybrać się na wycieczkę do otaczającej wsi. Znani producenci alkoholu, tacy jak Jim Beam i Mark tuck wśród ogromnych niedoświadczonych stadnin koni, dostarczają odurzających wycieczek obok lśniących miedzianych zbiorników i żywych kadzidełek zacieru.

Wielu twierdzi, że najlepszym miejscem w Louisville jest depozyt Sluggera, klocek wypełniony bejsbolowym kookym i rekordem. Inne cel do złoża lid, którego eksponaty powodują, że przysięgasz, że jesteś na torze, konie grzmią przez. Nasz głos trafia do centrum Muhammada Alego, które opowiada zaawansowaną historię rodzimego boksera zwanego Miejskim Centrum Lip lub po prostu najlepszym. Jego filmy z walk i poezja uliczna urzekają („walczyłem z aligatorem, walczyłem z wielorybem, skuty błyskawicą, wyrzucony grzmot w więzieniu”). jednak to podejście są one umieszczone w kontekście praw obywatelskich i eksponatów wojennych, które zapewnia miejsce jego moc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *