Co rasa psów powiedziała o Tobie: właściciele retrieverów są urodzonymi liderami

Kiedy masz psa, być może nie powiedziałeś mi, że pociąga cię jej temperament. Na przykład vlasnici niemaczkich dogów mają skłonność do bycia godnymi i bycia megalomanami; vlasnici dobrze podchodzą do psa, więc hr są przywiązani do domu, tak jak ja z moimi kochankami; vlasnici boksera su Super fitachni jestem z „wesołej” su; vlasnici Pitbul spol firma kadrowa, iznutra, moja droga. To tylko czwórka.

Jeśli jeszcze o tym nie pomyślałeś, wyścig Twojego psa mówi o Tobie, podobnie jak pogoda.

Sznaucer
Jeśli masz sznaucera, jest to religijna rzecz, która sprawia, że Twoje podobieństwo jest popularne z bardzo drogim kawałkiem mięsa. Pozytywnie cieszysz się małym stworzeniem w życiu – od pomidora, który rośnie w Twoim hashtagu, po kawiarnię i croasan w twojej pięknej kafiche w niedzielę w ujutra.

Popularny kochanek, w żółtobrzuchym owczarzu sustub chodzi, a uwieczniony jest bezradny wobec bliskich.

Pudel
Psy często naśladują swoje psy. Są eleganckie w vanvremian i niekontrolowane w pretensjonalny sposób. Dlatego cieszą się pięknymi rzeczami w życiu. Czy to nie znaczy, że są nieostrożni – to znaczy, że są inteligentni i wiedzą, co robią? Pieszczota pudla Cena sztuki. Cieszę się życiem, a kultura oferuje mi, od baletu po muzeum, oglądanie najnowszych ekspozycji, czytanie kolumny prasowej.

Granica Dowolna
Głosuj, aby pozostać przy życiu i uważać się za najbardziej nieszczęśliwą osobę, jaką kiedykolwiek spotkałeś w swoim życiu, w biznesie lub w miłości. Więc jesteś jednym z tych „małych kurczaków”, które chcą rozmawiać o ludziach i wydostać się stąd do cholery. Jesteś łagodny i opiekuńczy.

Pan Jake raseler
Jesteś dziennikarzem sportowym, który lubi, gdy okrążenie basenu poci się przez wiele kilometrów w weekend, aby cieszyć się przyjazną grą w tenisa. Jesteś tak uparty, jak chcesz być, kiedy nie chcesz ulegać temu, co wiesz, że chcesz robić. Masz czysty umysł na temat stworzenia i trudno ci zmusić się do myślenia o sobie.

Złota rzeka
Jesteś jedynym, który wie i wie, jak przez to przejść. Głupia odpowiedź typu „nie mogę, co chcesz, żebym zrobił?”od Ciebie. Wykonałeś dobrą robotę. Za pierwszym razem, gdy ludzie mają z Tobą problemy, potrzebujesz pomocy, ale głosujesz na to, transmitujesz wiadomości z magazynu.

Owczarek niemiecki
Jesteś typem człowieka, który jest czysty i przyjemny, ale często jest dumny z tego, że czyni Świętego, aby pomóc ludziom wrócić do domu. Jako twój zbuntowany i zbuntowany pas wiesz, co trzeba zrobić, aby wykonać pracę, ale mogę na tobie polegać, abyś przezwyciężył swoją odpowiedzialność i zaczął koński ogon. Czy to nie znaczy, że cię szanują? Poczta jest przygotowana przez sekretarkę położnictwa, ludzie wpędzają cię w kłopoty i nie mają nikogo, kto mógłby cię znokautować we własnym życiu.

Labrador
Labradory są słodkie i drapieżne. To sprawia, że Labrador jest najpopularniejszą rasą od 30 lat. Podniecenie wymaga niewielkiego wysiłku. Są takie słodkie. Są rodzajem specjalnej restauracji Chi, w pokoju spavachai znajduje się urocze małe futro z twarogu i czekoladowe Kuti w noc ormarik z lokalnej piekarni. Są lojalni wobec tych byków.

Mop
Możesz być uparty i może nie być w stanie poruszać się w wannie, ale zdecydowałeś, czy jesteś szalony, uroczy i inteligentny, równoważąc to.

Husky
Jesteście inteligentnymi i przedsiębiorczymi stworzeniami i często sztywno mieszacie swoje dwa kazania. Kiedy wybierasz się w podróż, chcesz skosztować kuchni narodowej, zjeść gulasz w Budapeszcie lub Chao Lau w Wietnamie, lub najpierw chcesz dowiedzieć się, jak mądry jesteś, aby znaleźć najbardziej odpowiednie miejsce. Jesteś świetnym planistą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *