David Beckham pomylił Hongkong z Chinami, Rozwścieczając obywateli

Gwiazdy uwielbiają ogłaszać swoje działania i doświadczenia światu. Ale nawet ze wszystkimi doradcami prasowymi i menedżerami zapewniającymi, że ich wizerunek pozostanie „czysty”, niektóre gwiazdy nadal mogą popełniać błędy. Gwiazda futbolu i druga połowa kultowej pary Beckham David Beckham otrzymał ogromne luzy od obywateli Hongkongu po tym, jak udostępnił status na Facebooku, że cieszył się czasem w Chinach, gdy był w Hongkongu przez dwa dni.

Według Indian Express, jeden użytkownik odpowiedział na Status David Beckham na Facebooku poprawiając mu, że spędził dwie godziny w Chinach i poprosił o zmianę aktualizacji statusu z „Great 48 hours in China” Na ” Great 48 Hours in Hongkong.”Beckham, lub ewentualnie menedżer mediów społecznościowych Beckhama, zmienił coraz bardziej kontrowersyjną aktualizację statusu na „Great 48 hours in Shanghai and Hongkong”, teraz irytując kontynentalnych Chińczyków, którzy czuli, że ruch był anty-Chiński.

Prawda była taka, że David Beckham rzeczywiście spędził czas zarówno w Szanghaju, jak i Hongkongu. Obecnie jest globalnym ambasadorem AIA, firmy ubezpieczeniowej. Według Travel and Leisure, jego aktualizacja statusu zawierała film poklatkowy z jego działalności w obu krajach dla AIA pokazujący mu spotkania ważnych ludzi, zmagania się z ruchem ulicznym i rozmowy na konferencji branżowej.

Oprócz reprezentowania AIA jako globalnego ambasadora, David Beckham ma zagrać rolę cameo w „King Arthur: Legend of the Sword” Guya Ritchiego.”W jednym ze swoich postów na Instagramie wcześniej niż aktualizacja statusu globalnego ambasadora AIA, zamieścił swoje zdjęcie z makabrycznymi bliznami i zgniłymi zębami, które zaniepokoiło wielu fanów i bawiło tych, którzy utożsamiali wygląd z protezą.

Beckham występował jako „niezadowolony rycerz” w filmie według NME. To nie jest pierwszy występ Beckhama w Hollywood. Był kiedyś rozbitkiem na płytach BBC „Bezludna wyspa”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *