Draymond Green Jest Fanem Aplikacji „Hotel Tonight” Dla Swoich Potrzeb Podróżniczych

Każda aplikacja podróżna, która może pochwalić się 4,3 na 5 gwiazdek w Apple App Store i Google Play to aplikacja, którą warto wypróbować, a dla gracza Warriors star Draymond Green „Hotel Tonight” to niezbędna aplikacja do podróży. Trasy, nawet dla celebrytów i sportowców, nie zawsze idą zgodnie z przeznaczeniem. Miłość Draymond Green do aplikacji pokazuje jej skuteczność w rezerwowaniu tanich noclegów last minute.

Według Afar, Draymond Green nie jest „obcy podróżom last minute”, biorąc pod uwagę jego ekspozycję na technologię i wykorzystanie smartfonów i technologii. To, co sprawiło, że Green stał się wielkim fanem aplikacji, to fakt, że musi stworzyć rezerwacje last minute dla swojej matki, która uwielbia oglądać jego mecze z wojownikami często w krótkim czasie.

On sam jest również krótkotrwałym podróżnikiem poza sezonem z NBA. Green powiedział, że kiedy chce gdzieś pojechać, „Hotel Tonight” stał się ” o wiele łatwiejszy i bardziej opłacalny.”Według oficjalnej strony internetowej Hotel Tonight,” niezwykle „ułatwiają rezerwację wspaniałych hoteli w” niesamowitych cenach last minute.”

Przeglądając samą aplikację, pokoje, które nie zostały jeszcze zajęte, są szybko wymienione. Podobnie jak w przypadku większości aplikacji do zakwaterowania turystycznego, ceny można sortować według ceny, długości pobytu i innych czynników, w tym ocen hotelu. Popularność aplikacji opiera się na fakcie, że jeśli wcześniejszy hotel dwukrotnie rezerwuje podróżnych lub z powodów trasa zmieniła swoją lokalizację, można zarezerwować nowy w okolicy natychmiast po przystępnych cenach.

To, co sprawia, że aplikacja jest popularna, to obniżone stawki i gwarantowane pokoje. Podczas gdy aplikacja zapewnia siedmiodniową opcję wczesnej rezerwacji, ace-in-the-hole aplikacji w stosunku do innych aplikacji jest opcja tego samego dnia-zazwyczaj postrzegane jako ratownik dla wszelkiego rodzaju sytuacji krótkoterminowych.

Draymond Green powiedział, że „Hotel Tonight” pozwolił mu znaleźć Hotele z łazienkami do swoich upodobań. W wywiadzie powiedział, że jest skrupulatny w kwestii jakości łazienki i szlafroków w swoim mieszkaniu. Często zwiedza także miasta, do których przybywa przed lub nawet po meczach z wojownikami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *