Kierunki podróży USA Louisville i Fairbanks

Best in Travel 2019 już w 2 miejscach przewidujemy, że planeta powinna obserwować-port wejścia, a zatem Wybrzeże – jednak tutaj mamy tendencję do kopania głębiej i świecenia lekkością na dziesięć miejsc w Ameryce, które podróżnicy powinni zwiększyć swoje listy życzeń na nadchodzący rok. Nasze typy na rok 2019 są wszędzie na mapie: jedyna w swoim rodzaju aurora, nowe najwyższej klasy muzea, szlaki szyjki macicy, polinezyjski Raj i beczki bourbona. Ciesz się i wyślij Ameryce pocztówkę!

Louisville

Czy to możliwe, czy nie, że nowe Portland jest w środku… Kentucky? Miejskie Centrum zadeklarowało się jako pełna życia, perwersyjna Mekka kulturalna na Ohio. Nowe centrum miejskie, zwane łącznie East Market District lub NuLu, umożliwia regenerację magazynów używanych jako rodzime Browary, antykwariaty, a tym samym najfajniejsze restauracje w mieście. Na Bardstown Rd w obrębie Highlands zauważysz hippisowski pas gniazdek i barów, nie wspominając o kilku naklejkach „Keep urban center Weird”. Bourbon króluje w centrum miasta. jest to często standardowy skok na Bourbon Trail; dzięki obecnej fali uznania bourbona, Nowe mikro destylarnie upstart, wraz z niektórymi W i wokół centrum miasta, podobnie jak mała partia Angel ’ s Envy, jednostka obszar dając ostatnie nazwy w Bourbon a uruchomić ich gotówki. weź udział w sobotnim turnieju, by być świadkiem „największych 2 minut w sporcie” – Kentucky Derby.

Fairbanks

Czy widziałeś zorzę polarną (aka Zorza polarna)? uczucie oglądania Arktycznego nieba trzaskającego zadymionymi błękitami, zielenią i czerwienią od dawna przyciąga podróżników spoza sezonu zbliżających się na północ. 2013 są ogromne, oznaczając końcówkę ognistego 11-letniego cyklu, raz jednostki obszaru plam słonecznych szczególnie zadziorny, tworząc gigantyczne show w Fairbanks sky 240 nocy w roku. Idź. Od maja do połowy sierpnia światło dzienne jest po prostu zbyt mocne, aby stwierdzić obfite, jednak późnym latem zaczynają się wydawać, a Fairbanks jest tym miejscem. Na dole ciekawi smakosze spróbują starożytnej kuchni Athabascan w stylu amerykańskiego stanu (zaproszenie do rezerwacji z wyprzedzeniem) w Morris Thompson Cultural Center lub wezmą udział w charakterystycznym barze hop, the good Fairbanks Public House Paddle. Otwarta przez cały rok, 414-milowa droga fizyków ciągnie się na północ od Fairbanks do Arktyki, a taksówki powietrzne docierają do dziewiczych bram Arktycznego parku o powierzchni 800 km2, jednak sunshine show są najlepsze w Fairbanks.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *