Kilka najlepszych stron prezydenta USA

Harry S prezydent Truman nie ma tutaj strony internetowej. „Dixiecrats” sprzeciwiający się jego prawu obywatelskiemu zdołał w 1948 r.zatrzymać go w wyborach prezydenckich. Dowiedz się więcej na Department of Alabama Department of Archives & History.

Alaska

Pierwszy prezydent, który udał się do AK, przybył w 1923 roku, aby prowadzić ostateczny złoty kolec kolei AK na Mears Memorial Bridge w Nenana (między Denali i Fairbanks); niektórzy mówią, że niezrozumiały kolec na jego 1st 2 próbuje. W późniejszym okresie Harding zmarł.

Arizona

Zapora Hoovera, Zapora Boulderowa, Grobla – to dodatkowa lub mniejsza nazwa tego wiszącego, jeśli prawdopodobnie zapora na granicy Arizony/Nevady zniknęła. FDR, według niektórych relacji, miał „Hoover” z nazwy na przekór; nazwa Hoover został przywrócony (po śmierci FDR) w 1947 roku. Nawiasem mówiąc, Arizona aspekt ma bezpłatny parking, jednak Nevada ma „T-shirt Dam” wyszukiwania, wycieczki i niezdrowe niskie.

Arkansas

W Little Rock, William J Clinton Presidential Center – dla gościa zwanego dodatkowo Billem-ma Osiemdziesiąt milionów stron dokumentów, 2 miliony zdjęć i jedną z koszulek Lance ’ a Armstronga. Miejsce urodzenia Billa stumetrowy punkt kompasu Little Rock w mieście Hope został niedawno do systemu parkland ze względu na nazwisko prezydenta Stanów Zjednoczonych William Prezydent Clinton miejsce urodzenia Home National Historic Web site.

California

Zaledwie kwadrans od wesołego miasteczka może być prezydencka strona internetowa zbyt intrygująca, aby przejechać przez Miejsce Urodzenia Richarda Nixona, depozyt i bibliotekę w Yorba Linda. Czy jednak taki obszar poradzi sobie najprawdopodobniej z najmniejszą liczbą zwolnień z pracy w historii politycznej USA?

Colorado

Rotunda Kapitolu Stanowego w Denver przedstawia portrety wszystkich prezydentów USA.

Connecticut

Jedynym prezydentem urodzonym w ramach stanu Constitution był martyr W. Bush, agencja ONZ urodziła się w New Haven i mieszkała (krótko) na przedmieściach big apple town w borough w stanie Connecticut. Mieszkali tam ludzie z różnych krajów, choć nie mieszkali w chatach z bali.

Delaware

Brandywine Springs Park w Wilmington to miejsce, w którym generał i markiz DE Lafayette spotkali się, by dyskutować o ataku na Brandywine. Amerykanie zostali pobici, odchodząc od brytyjskiego ataku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *