Legendarny Król Artur Odwiedził Kiedyś Te Zabytki W Wielkiej Brytanii

W brytyjskich legendach dominują dwie postacie mitologiczne – jedna to dowcipny i śmiały Sherlock Holmes, a druga to Król Artur i Rycerze Okrągłego Stołu. Ich historie obejmują bitwy w Wielkiej Brytanii i Wielkiej Brytanii, a Glastonbury jest znane jako miejsce ostatecznego spoczynku Króla Artura. Ale legendarny król odwiedzał te miejsca głównie w poważnych celach.

Castle Dore-wieś w Kornwalii, w dystrykcie Wielka Brytania. Ale zamiast zamku można zobaczyć tylko tablicę, która większość historyków uważa za dokładną lokalizację Króla Marka. Mówi się, że zamek jest miejscem, w którym trójkąt miłosny został wywołany przez bezprawne spożywanie eliksiru miłosnego w fikcyjnych relacjach. Historycy uważają, że zamek istnieje od IV i I wieku.

Po Kornwalii Arturianie mogli udać się do Dozmary Pool w tej samej dzielnicy. Część wody nie nadaje się do pływania lub aktywności wodnej ze względu na otaczające ją mokradła i siedliska glonów. To tutaj „Pani Jeziora” żyła według miejskich duchów. W tym samym miejscu Król Artur poprosił Sir Bedivere ’ a o zwrócenie legendarnego miecza Excalibura po jego śmierci.

Według Lonely Planet, było możliwe, że Król Artur odbył Dwór w Caerleon Południowej Walii, a konkretnie w rzymskim amfiteatrze, który dokładnie przypomina opisy słynnego Okrągłego Stołu, gdzie lojalni rycerze Artura spotkali się z nim. Uważa się, że królestwo Camelot znajduje się w Południowej Walii.

W północno-wschodniej Anglii leżał Zamek Alnwick, który jest znany z serii filmów „Harry Potter” jako Hogwart. Alnwick Castle był prawdopodobnie kiedyś zamkiem Lancelot według relacji Thomasa Malory ’ ego, który pisał w XV wieku. Lancelot był najlepszym rycerzem Artura i największym zdrajcą króla, który ukradł Serce miłości Artura, Ginewry.

Być może największym dowodem na to, że Król Artur rzeczywiście chodził po niewypowiedzianych ziemiach Wielkiej Brytanii jest Winchester Great Hall w Hampshire, w którym znajduje się ogromny okrągły stół Winchesterski. Przypuszcza się, że powstała w XIII wieku. Król Henryk VIII kazał odnowić Wielką Salę, pozwalając jej pozostać nienaruszoną do dziś.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *