Moda podróżnicza Kate Middleton jest przygotowana na wszystko

Każdy, kto uważa, że podróżowanie w eleganckich ubraniach na kolację i przygotowanie odpowiedniego sprzętu na poranną wędrówkę jest niemożliwe, nie widział jeszcze przebiegłego sposobu, w jaki księżna Cambridge radzi sobie z modą podróżniczą. Jako księżna, Kate Middleton uczęszcza na kolacje i podczas podróży wybiera się na wędrówki i zwiedzanie, a jej stroje zawsze będą pasowały do jej aktywności.

Ogólnie Rzecz Biorąc, Księżna stosuje dorywcze podejście w większości swoich ubrań – ryzykując, że opinia publiczna uzna ją za nie-królewską. Nosi dżinsy i legginsy, aby załatwiać sprawy i udać się do sklepu spożywczego dobrze chronionego przez ochroniarzy. Podczas wyjazdów służbowych lub spotkań, które wiążą się z chodzeniem, nosiła prostą bluzkę założoną razem z marynarką, a jednocześnie nosiła własne dżinsy, skupiając uwagę na swoim obuwiu, które zawsze jest eleganckie.

Kate jest również fanką spodenek zapinanych na guziki, które nadają jej półformalny, ale pełen przygód wygląd. Jej sukienka w dół nadal pary z jej ulubionych dżinsów i stara się skupić na prostocie i wydajności, zwłaszcza gdy ona i książę Cambridge książę William podjąć na górskich wędrówek i długich spacerów po ich kolacje poprzedniej nocy.

Według Vanity Fair, kiedy musi być zarówno wygodna, formalna, jak i ubrana, Kate Middleton może wybrać swoją ulubioną kombinację. Uwielbia sportować sukienkę do kolan z krótkimi rękawami, która jest pochlebna i wygodna, a jej zawsze obecne buty do łodzi, które są niezaprzeczalne skuteczne w formalnych i nieformalnych Ustawieniach.

Podsumowując, aby być przygotowanym na wszystko, Kate ’ s fashion zawiera kilka wybranych eleganckich elementów na kolacje i formalne zaręczyny, a jednocześnie niesie ze sobą prostą garderobę, która może funkcjonować w wielu rolach i okazjach. Jej niezawodne buty do łodzi funkcjonują jako formalne i nieformalne noszenie – znacznie zmniejszając wagę bagażu w procesie.

Według Yahoo! Wiadomości, księżna Cambridge jest królewską i celebrytką, ale w przeciwieństwie do reszty, nie boi się powtórzyć swojej garderoby. Dla zwykłej fashionistki jej niestandardowe ubrania są rzadkie i pięknie wykonane – a noszenie ich więcej niż raz sprawia, że jest bardziej ujmująca dla wszystkich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *