Najlepsza i najpiękniejsza wycieczka do odwiedzenia

Niektóre okazje są zbyt mądre, aby je przegapić i to była jedna z nich. Nasz yankee dostawca Kamperów miał kilka nowych Kamperów do odebrania z fabryki i może ktoś z Freedom by je sparował.

Jasne! To był początek kilku tysięcy mil podróży przez Amerykę. Cztery tygodnie później wyjeżdżam z przyzwoitym przyjacielem na wycieczkę życia. Pierwszym przystankiem było miasto, na miejscu ładnych jezior i przerażająco drogi od naszego celu. I tam mamy tendencję do oglądania go, nasz 31-metrowy rodzinny Winnebago, z klimatyzacją, generatorem, pełnym pokojem, dużą sypialnią, wyskakującymi bokami i tylko jedenaście mil na zegarze. kiedy kilka prostych kierunków na pokrętłach i tarczach, mamy tendencję do być na drodze. To po tym, jak wyróżniliśmy wielką Amerykę.

Kierując się na południe przez otwarte gospodarstwo kraju ID, mamy tendencję do jazdy 2 godziny, aby szukać Walmart dla naszych podstawowych zapewnia. Świeże mięso, warzywa, pasty spożywcze i sosy – z pełnowymiarowym urządzeniem kuchennym i elektryczną lodówką Deepfreeze na pokładzie, zwykle nie umiemy głodować.

Po naszej pierwszej nocy w gościnnym parku pojazdów samobieżnych kierujemy się na zachód. Mila, gdy Mila pól kukurydzy, usiana zagrodami chronionymi przez drzewa – miły Środkowy Zachód zdawał się trwać wiecznie. W miarę jak przechodzimy do Kolorado, Ziemia wydawała się rosnąć, a nasza droga międzystanowa przeleciała nad stolicą stanu, obecnie współczesnym i tętniącym życiem miastem. Potem wspinaczka zrobiła się poważna i nasza droga przecięła Góry Skaliste, wszędzie tam, gdzie śnieg jeszcze zamówił obok drogi i podniebne Kurorty ciągnęły doliny.

Nadszedł czas, aby przenieść się na południe w kierunku wspaniałych formacji skalnych Monument vale, które zwykle widzieliśmy w tak dużej ilości filmów kowbojskich. Po drodze przystanek w tętniącym życiem kurorcie Moab zachwycił Amerykę. Przeciśnięty między łukami i parkami narodowymi Canyonlands, świat jest niezwykle modny dla wczasowiczów i wczasowiczów.

Tutaj mamy tendencję do oglądania prawdziwych jankeskich Kamperów, które sprawiły, że nasz 31-metrowy wygląd wyglądał malutko. ładne Pojazdy podobne do autobusów, niektóre zaczepione do tyłu monster pick-up i wiele z samochodów w holowaniu. Później mamy tendencję do uderzania w naród Navajo z jego przepiękną scenerią i mieszkaniami dla ponad trzech tysięcy rdzennych Amerykanów. Nie ma jednak czasu na pamiątki, ponieważ naszym celem tego dnia był wielki Kanion – i nie udało się go sfilmować. Zaglądanie na żądło tego dużego rozwarstwionego wąwozu jest po prostu okropne, a ich kwadratowy środek zupełnie inny widok z każdego punktu widokowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *