Ovo Nico nije da udomi a onda se desilo neshto został złagodzony (zdjęcia)

Kot Onyx znajduje się na rogu ulicy ze swoimi kociętami, a cała rodzina mieszka w schronisku.

W schronisku dla zwierząt kocięta otrzymują niezbędną opiekę i wszyscy wiedzieli, że urocze maluchy szybko znajdują dom, ale mieli wrażenie, że ich matka zajmie trochę więcej czasu.

Onyks urodził się z rozłączeniem nieba. W schronisku bada się weterynarza, który stwierdza, że nie potrzebowała operacji. Jedyną rzeczą jest to, że będzie od czasu do czasu, gdy zje utknięty kawałek jedzenia i zaatakuje kiyanyu, ale poza tym smak nie ma na nią wpływu. Więc kot wygląda trochę inaczej niż reszta.

Wiele osób odmówiło adopcji, dopóki nie pojawiła się Cindy Hawke. Gdy tylko zaczęła pracować w schronisku, w którym mieszkał Onyks, wiedziała, że chce znaleźć dla niej dom.

– Od razu się w niej zakochałem. Mam dwoje dzieci ze specjalnymi potrzebami i po prostu mam specjalne miejsce w sercu dla wszystkich ze specjalnymi potrzebami – powiedziała Cindy portalowi Dodo.

– Przez te 90 dni pokazywałem ludziom Onyks, ale nikt nie chciał adoptować. Złamało mi to serce, ale jednocześnie byłam szczęśliwa, ponieważ wiedziałam, że wkrótce będę mogła zabrać ją do domu – powiedziała Cindy.

Kot w schronisku był cichy i trochę nieśmiały, ale gdy tylko weszła do mojego nowego domu, jej postać wyskoczyła na powierzchnię. Teraz, jak mówi Cindy, nayzigrania, jest najszczęśliwszym i najgłośniejszym kotem na świecie.

– Nie przestaje gadać. Uwielbiam to. To niezwykle zabawne. Rano, kiedy nas widzi, jest szczęśliwa. To takie miłe uczucie. Dla mojej rodziny jest absolutnie idealna – stwierdza Cindy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *