Pięć niesamowitych kurortów plażowych w Azji Południowo-Wschodniej

Południowo-wschodnie wybrzeża Azji są jednymi z najlepszych miejsc, które zaprosiły wielu podróżników i turystów. Jeśli szukasz odpowiedniej ilości samotności wraz ze słońcem, piaskiem i morzem, to plaże Azji Południowo-Wschodniej są właściwym miejscem na pobyt.

Pomimo faktu, że plaże są miliony na całym świecie, wielu turystów nadal chciałby mieć swoje wakacje w tych miejscach. Od ponad dziesięcioleci Azja Południowo-Wschodnia słynie z niesamowitych kurortów na plaży.

Oto jedne z najbardziej niesamowitych miejsc, z których możesz wybierać.

1. Amanpulo, Palawan – jest to jedno z najbardziej niesamowitych miejsc w Palawan, które z pewnością zaoferuje Ci odpowiednią samotność. Jest to prywatna wyspa, a większość celebrytów nazywa ją ” rajem.”W tym kurorcie znajdziesz najbielszy piasek, a jego linia brzegowa okrąża całą wyspę. Jest to powszechnie znany jako wielki rywal wysp i kurortów na Malediwach.

2. Rayavadee, Krabi-to kolejny obowiązkowy ośrodek położony w Tajlandii. W tym kurorcie znajdziesz dramatyczny pokaz wapienia i innych formacji skalnych. Ośrodek jest rozłożony na 26 akrów i ma najlepsze usługi noclegowe dla swoich gości. Oprócz plaży, będziesz również delektować się baldachimem dzikich drzew. Oferuje również łatwy dostęp do innych plaż, takich jak Plaża Phranang w Tajlandii.

3. Bali, Indonezja – według Asia Tatler, Bali jest zbyt zaludnione niesamowite Kurorty. Jest to ogromna wyspa, która pozostała nietknięta i czysta. Bali może zaoferować Państwu niektóre ośrodki posiadające luksusowe wille. Ich Beach resort jest nie tylko najlepszy do pływania, ale także jazdy konnej i innych zajęć sportowych.

4. Con Dao, Wietnam-ten ośrodek ma około 50 willi, które oferują różne ceny pokoi, luksusowe podróże zgłaszane. Każda willa wyposażona jest w prywatny basen, dzięki czemu można również wybrać prywatną kąpiel bez wychodzenia na wybrzeże. Jest to również idealne miejsce, jeśli chcesz chwili spokoju i samotności ze swoim towarzyszem.

5. Song Saa Private Island, Kambodża-Kambodża nie była wcześniej znana z nadmorskich kurortów, ale tym razem mają już znane plaże na pobyt. Jest to prywatna wyspa, która jest sanktuarium ryb i innych zwierząt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *