Pięć Tras Żeglarskich W Birmie Każdy Miłośnik Przygód Musi Przeżyć

Mjanma jest zdecydowanie jednym z najlepszych miejsc podróży, ponieważ oferuje turystom nowe i niesamowite niespodzianki. Jedynym problemem w Mjanmie jest ich środek transportu. Jest jednak romantyczny sposób, aby się tam dostać, a to przez ich słynną Łódź. Birma, Myanmar stał się sławny z tego rodzaju doświadczeń.

Oto jedne z obowiązkowych tras żeglarskich doświadczenie cieszyć się w Birmie, Luxury Travel zgłaszane.

1. Żeglowanie między bezludną wyspą a Morzem Andamańskim – jest to jedna z tras żeglarskich, które musisz wypróbować, gdy jesteś w Birmie. W tym miejscu można znaleźć nietknięty archipelag wzdłuż wymiany jezior i rzek, przechodząc przez to miejsce. Jest również znana jako wyspa odziana w dżunglę, która jest również najlepsza dla jachtów żaglowych.

2. Trasa nad jeziorem Inle-Jezioro Inle jest jednym z najważniejszych celów Mjanmy. Z jakiegoś innego powodu, pływanie łódką w tym Jeziorze pomoże Ci uciec od tłumu turystów. Jest to zdecydowanie jeden z najpiękniejszych i najmniej odwiedzanych obszarów w Mjanmie. Jedną z głównych atrakcji, które odetchną, są zatopione Tupa.

3. Pierwsza winnica Birmy – mijając rzekę Mjanmy, doświadczysz również pierwszej winnicy w Birmie. Został założony przez Europejczyków w 1999 roku i od tego czasu przyciąga wielu turystów. Zobaczysz spektakularne krajobrazy i skosztujesz też wina.

4. Head at The Irrawaddy River-Rzeka Irawaddy jest jednym z najbardziej ryzykownych miejsc, aby spróbować. Jest znana jako droga do Mandalay. Jeśli nadal płyniesz na północ, zobaczysz lasy tekowe i dżunglę w kierunku stanu Kachin. Można również zatrzymać się na zakupy w ich małych miastach, Wanderlust zgłaszane.

5. Rejs z Mandalay do Bagan – jest to jedno z klasycznych birmańskich miejsc rejsowych, ponieważ łączy dwa z najbardziej znanych miejsc w Mjanmie. Te dwa są jednymi z najlepszych historycznych miejsc do zobaczenia w Mjanmie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *