Przeżyj wodne przygody w USA

Dramatyczne pustynne krajobrazy i wybitne czerwone klify skalne są ikonami Dzikiego Zachodu Ameryki, jednak kilka najdzikszych czasów jest często na drogach wodnych regionu i jego wody są zatem zróżnicowane, że zamiast złego traktowania standardowych klasyfikacji białej wody od I do VI, to własny system począwszy od jednego do dziesięciu łagodnych do dzikiego.

Rafting cieku Kolorado przez ten klasyczny krajobraz Jankes zabierze cię do marmurowego wąwozu, obok żywych skalnych klifów, petroglifów, rodzimych Ruin Jankes i bajkowych grotów; te drogi wodne przechodzą przez wąwozy o wysokości około mili, gdziekolwiek woda ma lapidarian ścieżkę przez tęczę starożytnej skały.

Wędrówki do kanionów facet są często dostępne z rzeki Kolorado; może to być twoja jedyna metoda, dlatego będziesz cieszyć się widokami, a nie tłumami. w metodzie bez wątpienia można złapać przebłyski Ovis canadensis, jeleni, kotów ringtail, kojotów i różnych Raptorów.

Potężny ciek wodny Colorado jest po prostu tak dramatyczny w sąsiednim stanie Ula, gdziekolwiek wyrzeźbi swoją metodę przez wąwóz i Canyonlands parkland. Wody biegną między wielomilionowymi czerwonymi formacjami skalnymi, a martwym koniem, uwiecznionym w filmie, Thelma & Louise. Rafting W niż piesze wędrówki z cieku wodnego zapewnia kolejne prawdopodobieństwo, aby spojrzeć na piękne krajobrazy z wyjątkowego punktu widzenia: w tym przypadku, żywe arenaceous rock Mesa iglice w dzielnicy Needles w Canyonlands.

Jest mnóstwo historii na tym cieku, od starożytnych piktogramów do tłumienia 1893 napis z parowca, który krążył na hiszpańskim dnie, niechętnie wymagać na rapids poniżej.

Yellowstone parkland w Wyoming jest legendarny dla swoich wód geotermicznych-cześć, Ostatnio wierni! jednak istnieje wiele dodatkowych w metodzie rzek i jezior do zwiedzania tutaj i w przylegających górskich peak parkland.

Kajakarstwo i kajakarstwo są w stylu w Yellowstone Lake również jak w Jackson, Jenny i actress Jezior, piękne czyste wody w górskich ustawień, z malowniczych kempingów na ich brzegach. pędzące strumienie i wodospady dotrą do regionu, zapewniając wspaniałe możliwości wędkowania. począwszy od dzikiej krainy Yosemite parkland, Tuolumne watercourse w Kalifornii oferuje możliwość wymagania prawdziwej podróży po regionie geograficznym.

Istnieje kilka słynnych white-knuckle-thrill rapids dla venturesome, jednak jego strumienie odsłaniają otwory do pływania, kaskadowe wodospady, naturalne zjeżdżalnie wodne i spokojne miejsca wędkarskie. Rzeka jest dobrym punktem widokowym dla kochania słodyczy łańcucha górskiego Sierra Silver State.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *