Przyjazny rowerzystom Los Angeles

NAZWA Los Angeles jako miasta tylko dla samochodów pękała od lat, a ostatnio nazwa ta mogła się trwale zepsuć. Wiele hyped 'Carmageddon’ nie przyniósł, jak wielu oczekiwało, chaos. Raczej zrobił to drugi, dostarczając namacalnego dowodu, że Los Angeles”. nie jest tak przygnębiony auto-zależny jak Przedmowa myśl.

Dodatkowo rowerzyści wykorzystali zamknięcie jako okazję do zaprezentowania tego, co od dawna lepiej znane – że jazda na rowerze oferuje realne Różne do tego, co prawdopodobnie mityczne jest miastem, a konkretnie infrastrukturę transportową nadmiernie przystosowaną do prywatnych samochodów.

Los Angeles może być magicznym miejscem, lepiej znanym z obserwacji gwiazd, plaż i słońca. jednak jest to dodatkowo lepiej znane z ruchu, zanieczyszczenia powietrza i korków-a goście po raz pierwszy zazwyczaj komentują, że miasto wygląda na własne zostało zaprojektowane maksymalną ilość dla wygody samochodów, jak dla ludzi. „Bicycle friendly” znajduje się na liście terminów, których autor podróżował, aby wyjaśnić to miasto.

Ekologiczna firma rowery i wycieczki LA oferuje szereg wycieczek po większym Los Angeles”. miejsce, a także trasę po Hollywood, której nie da się pokonać. Nic nie krzyczy „kocham Los Angeles” głośniej niż zdjęcie Ciebie i twoich kumpli poruszających się na rowerach w samochodzie bardzo znanej osoby.

Zbyt bajeczna na słowa! Sprawdź ich stronę internetową pod kątem poziomów kosztów. Downtown Los Angeles”. może być w dużej mierze płaska, przyjazna dla rowerów siatka, która daje wiele miejsc dla odważnych kogoś. Nowsze wieżowce jednostka powierzchni w dużej mierze na zachód od Pershing sq. a Broadway jest wypełniony budynkami ruchu artystycznego i teatrami analiza chemiczna z powrotem do czasów różnorodności. Smakosze nie będą chcieli przegapić bardzo mało stolicy kraju i Chinatown, każdy z prostych jazdy różni się.

Wypełniona piaskiem i słońcem, charakterem i charakterami, Venice Beach może być miejscem niepowodzeń w bardzo znanym z wyluzowanego miasta. Dom Muscle Beach i dodatkowych sprzedawców medycznej marihuany niż będziesz w stanie potrząsnąć kijem, Venice Beach może być miłą okolicą do jazdy konnej, opalania lub po prostu relaksu. Plaża w Santa Monica może być kilka mil na północ, a każda plaża ma sprzedawców detalicznych, aby wypożyczyć rowery na godzinę lub na dzień. Na południe od centrum miasta może być szereg społeczności lepiej znanych jako South LA. rozpocznij jazdę w zabawce na East Olympic i skieruj się na południe na wzgórze lub główne uliczki wyłożone palmami. Mercado La Paloma może być dobrym miejscem na przerwę na lunch.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *