Saint-Tropez Hotel Byblos We Francji: Dlaczego Legendy Hollywood Uwielbiają Często Odwiedzać To Miejsce

Hotel Byblos widział takich jak legendarny” Batman ” złoczyńca Joker Jack Nicholson i ikona muzyki Mick Jagger jako częstych gości. Zarówno gwiazdy, jak i poszukiwacze luksusowych wakacji pożądają pięknego pięciogwiazdkowego luksusowego hotelu, ponieważ jest on po prostu hipnotyzujący z jego wielkiego basenu, kolorowych budynków i bogato urządzonych sypialni.

Na zdjęciach z Daily Mail UK, pokoje hotelu Babylos mają superior wystrój wnętrza wyposażone w luksusowe i artystyczne elementy. Wszystkie pokoje mają dobrze zrównoważone motywy kolorystyczne. Ściany są szorstkie i eksponują jego wnętrza poprzez odpowiednie wykorzystanie białych przestrzeni we wszystkich pomieszczeniach. Outlet dodał, że wygląda tak, jakby pokoje zostały ” zbudowane dzień wcześniej.”Ponieważ jest to luksusowe miejsce, pokoje są w granicach 450-600 dolarów za noc.

Apartament deluxe oferuje niesamowite widoki na morze, które mogą przypominać jeden z filmów z super jachtów zacumowanych do brzegu. Gwiazdy faworyzują pokoje ze względu na bogatą łazienkę z mozaiką, wanną z hydromasażem i prysznicem ze strumieniem deszczowym. Wygląd zewnętrzny hotelu wygląda jakby pochodził z hollywoodzkiego filmu glamour z lat 50-tych, takiego jak ” Casablanca.”

Według oficjalnej strony internetowej Hotel „Byblos-Palace „jest” luksusową lokalizacją ” w Saint-Tropez, nadmorskiej miejscowości, w której znajduje się luksusowy hotel. Hotel oferuje spa z kosmetykami Sisley, salę fitness, centrum endermologii, a nawet klub nocny-wszystkie lokalizacje są chętnie odwiedzane przez celebrytów w większości lokalizacji.

Kontynentalne i posiłki serwowane są na śniadanie . ich menu obejmuje ulubione przez fanów jajka po benedyktyńsku lub francuskie tosty. Według dziennikarza Daily Mail, Teda Thornhilla, jest on zbulwersowany, że Hotelowa restauracja Rivea jest „wir doskonałej kuchni” i jest „zdumiony, że Rivea nie ma gwiazdki Michelin” za swoje usługi.

Hotel Byblos istnieje od 50 lat, a jego doskonałe zarządzanie i personel mają tylko wszystko o hotelu, aby pochwalić się-w tym częste wizyty gwiazd Hollywood. Od pokoi, które wydają się świeżo zbudowane, po najwyższej klasy obsługę, legendy Hollywood nie przepuszczą szansy na relaks w hotelu Byblos w Saint-Tropez we Francji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *