Sprawdź realną scenerię swoich ulubionych programów telewizyjnych

Wszyscy mamy swoje ulubione sitcomy, opery mydlane lub programy telewizyjne. Niektóre z tych programów są tak kultowe, że podróż do ich fikcyjnej scenerii jest spełnieniem marzeń.

Chcesz odtworzyć kroki swoich ulubionych gwiazd telewizyjnych? Oto niektóre z rzeczywistych miejsc niektóre słynne programy telewizyjne są oparte:

Parks and Recreation: Muncie, Indiana. Ten przezabawny serial telewizyjny z Amy Poehler i Chrisem Prattem jest klasycznym faworytem i chociaż akcja serialu rozgrywa się w fikcyjnym mieście Pawnee w stanie Indiana, to miejsce jest w rzeczywistości oparte na prawdziwym mieście Muncie. Według Travel US News, to małe miasteczko słynie z wysokiej jakości piwa rzemieślniczego, ale odwiedzający mogą cieszyć się innymi zajęciami, takimi jak warsztaty taneczne i artystyczne oraz szlaki turystyczne.

The Walking Dead: Atlanta, Georgia. Nasza ulubiona apokaliptyczna, pełna zombie seria jest już 7. sezonem, a każdy odcinek wciąż daje nam dreszczyk emocji. Chociaż teraz główna obsada jest zawsze w ruchu, według Fodors, pierwszy sezon pokazuje niepowtarzalny krajobraz Atlanty w Georgii, chociaż w serialu główne miasto wygląda rozczochrane z powodu rampage zombie.

2 Spłukane Dziewczyny: Brooklyn, Nowy Jork. Ten modny pokaz przedstawiający życie dwóch kelnerek w Nowym Jorku jest właściwie mniej lub bardziej nakręcony w Williamsburgu, znanym jako epicentrum Brooklynu. Hipstery są powszechnie rysowane w Williamsburgu ze względu na modną scenę gastronomiczną i artystyczną, z wieloma wyluzowanymi sklepami i dziwacznymi centrami gastronomicznymi wyłożonymi ulicami. Ciesz się spędzaniem czasu na zakupach na pchlim targu na nabrzeżu lub Szukaj klasycznych płyt w sklepach vintage.

Gra o Tron: Islandia. I oczywiście, kto mógłby zapomnieć o grze o Tron? Teraz jeden z najbardziej wyczekiwanych seriali telewizyjnych, wszystkie nasze ulubione postacie krążą w świecie Westeros, The Wall i Lodowej dziczy za nim. W realnych lokalizacjach filmowych Islandia była tłem od drugiego sezonu. W przeciwieństwie do wcześniej, kiedy odwiedzający Islandię odwiedzają błękitną lagunę i zorzę polarną, teraz kibicują tym samym miejscom, w których kręcone są niektóre sceny z gry o Tron.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *