Top 5 Rzeczy Do Zobaczenia I Zrobienia W Japonii W Sezonie Zimowym

Zima w Japonii może być surowa i bezlitosna. Ale to nie powstrzymuje ludzi od korzystania z wielu uroczystości, miejsc i atrakcji Kraina Wschodzącego Słońca może zaoferować. Oto nasze top 5 rzeczy do zobaczenia i zrobienia w Japonii w sezonie zimowym.

Okazyjne Zakupy!

Czym jest wyjazd wakacyjny bez zakupów? Według japońskiej Narodowej Organizacji Turystycznej, najlepszy czas na zakupy po Japonii to od początku stycznia do lutego.

Jednak japońscy sprzedawcy detaliczni zaczynają prowadzić tę okazyjną sprzedaż od połowy grudnia do połowy stycznia. Kupujący mogą pakować drogie przedmioty sprzedawane po niewiarygodnych cenach w tych okazyjnych wyprzedażach. Popularne również podczas zimowej sprzedaży jest fukubukuro, powszechnie nazywane lucky bags. Ukryte przedmioty są ukryte wewnątrz tych szczęśliwych toreb. Czasami przedmioty wewnątrz lucky bags są warte więcej niż sama torba!

Przeżyj Śnieżną Kawiarnię

„Furano Kan Kan Mura” to impreza odbywająca się corocznie w ośrodku narciarskim położonym w mieście Furano na Hokkaido. Odwiedzający muszą wypróbować lodową kawiarnię na śniegu. Ice Cafe oferuje krzesła, stoły i Lady, które są wykonane ze śniegu. Ice Cafe to idealne miejsce na odpoczynek i kawę po nartach.

Zrelaksuj Się W Łaźni Na Świeżym Powietrzu Po Zwiedzaniu Przez Cały Dzień

Po zwiedzaniu całego dnia w Japońskiej zimie, co może być idealnym działaniem dopełniającym podróż niż relaks w kąpieliskach na świeżym powietrzu w Japonii! Z tych kąpielisk na świeżym powietrzu roztacza się widok na śnieżne pola. Podczas gdy odwiedzający mogą poczuć zimne powietrze, kąpiele na świeżym powietrzu utrzymają ciepło ciała.

Dine Ala-Miejscowość: Kotatsu

Jeśli lubisz anime i inne programy telewizyjne pochodzące z Japonii, będziesz zaznajomiony ze stołem, którego używają podczas jedzenia. Nazywa się Kotatsu. Kotatsu jest przykryty kocem i ustawiony między powierzchnią stołu a grzałką. Japońskie zimy pozwalają obcokrajowcom delektować się posiłkami ala-local przy użyciu kotatsu.

Hatsuhinode-Pierwszy Wschód Słońca I Nowy Rok Wizyta W Świątyni Lub Świątyni

Podczas gdy obchody Nowego Roku są rzadkością w każdej części świata, Hatsuhinode odnosi się do pierwszego wschodu słońca Nowego Roku w Japonii. Najpopularniejszym miejscem, aby zobaczyć pierwszy wschód słońca, jest góra Fuji. Następnie ludzie odwiedzają sanktuaria i świątynie, aby podziękować bogom i modlić się o bezpieczeństwo i pokój w Nowym Roku.

Tutaj masz to nasze top 5 rzeczy do zobaczenia i zrobienia w Japonii w sezonie zimowym. W Japonii w sezonie zimowym można zrobić o wiele więcej. Goście mogą odwiedzić Tokijski Disneyland, wypróbować Japońskie nabe lub cieszyć się zimowym grillem podczas Festiwalu Kitami Yakiniku. O wiele więcej zabawy! Przegapiliśmy coś z naszej listy rzeczy do zrobienia? Opowiedz nam o tym, odwiedzając naszą stronę internetową i dzieląc się swoimi przemyśleniami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *