Trzech Pasażerów British Airways Otrzymuje Specjalne Traktowanie, Świętuje Szampanem Jako Jedyni Lotnicy

Trzech szczęśliwych pasażerów British airways otrzymało specjalną świąteczną gratkę za podwyższenie klasy biznes, gdy okazało się, że są jedynymi pasażerami na pokładzie spośród 150 miejsc podróżnych. W ten sposób załoga dała im specjalne smakołyki, takie jak Nieograniczony szampan i szansę pozostania w kokpicie na nieograniczone zdjęcia.

Pasażerowie zostali zidentyfikowani jako Laura Stevens (34 lata), Sarah Hunt (35 lat) i Laurie-Lin Waller (33 lata). Ci trzej szczęśliwi pasażerowie cieszyli się nieograniczonym szampanem podczas dwóch i pół godziny lotu-donosi „Lustro”.

Co więcej, te dziewczyny cieszyły się swoim trzydaniowym posiłkiem i imprezowały całą noc, robiąc swoje „selfie” w kokpicie. Ci trzej mieli wrócić do WIELKIEJ BRYTANII z Gibraltaru do Londynu 18 grudnia po trzydniowej przerwie.

Laura, jedna z szczęśliwych pasażerów, czuła, że są jak załogi pokładowe na pokładzie brytyjskich linii lotniczych. Po prostu lot był opóźniony niż oczekiwana godzina przylotu do miejsca docelowego.

Wprowadzono je do miejsc w klasie biznes, płacąc tylko 80 funtów jako cenę biletu w obie strony. Powiedzieli, że czuli się jak super gwiazdy na odrzutowcu-donosi „Daily Mail”. Trio wykonało wiele zdjęć podczas całego lotu i załoga dostała szansę pozostania nawet w kokpicie.

Powiedzieli, że nie mogą uwierzyć, jakie mieli szczęście, kiedy zdali sobie sprawę, że są jedynymi pasażerami na pokładzie. Laura i Laurie są producentami telewizyjnymi, podczas gdy Hunt jest prawnikiem, ciesząc się swoim jednorazowym doświadczeniem w tej linii lotniczej.

„Czuliśmy się jak gwiazdy, szczególnie w czasach, gdy dostawaliśmy nieograniczony szampan. To był najlepszy prezent świąteczny, jaki otrzymaliśmy w tym roku. Nie mogliśmy uwierzyć, jak miłe i niesamowite były załogi ” – radośnie podkreślało trio.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *