Wiadomości Z Podróży: Bahamy To Karaibski Skarb, Który Zdecydowanie Powinieneś Odwiedzić

Bahamy to piękny archipelag koralowców na Oceanie Atlantyckim, a jego plaże przypominają raj, który z pewnością zaspokoi Twoje wakacje. Archipelag oferuje świeżą bryzę oceanu i miękkie puste Piaski wraz z olśniewającymi palmami.

Według World Travel Guide Bahamy składają się z 16 głównych wysp i setek wysepek. Wyspa z pewnością da Ci pożądaną przygodę i ma oazę 5-gwiazdkowego luksusu. Turyści mogą żyć jak celebryta w świecie zacisznych plaż na Bahamach, pić schłodzonego szampana i mieć ekskluzywne doznania kulinarne w słynnych restauracjach, takich jak Nobu.

Oferuje również pola golfowe W Stylu mistrzowskim, niezwykłe korty tenisowe, wielokrotnie nagradzane spa, osobliwe super Jachty i światowej klasy kasyna. Zabranie rodziny na Bahamy jest również bardzo idealne, a dzięki parkowi wodnemu Aquaventure w Atlantis Paradise Island będziesz miał niezapomniane wrażenia.

Mają zjeżdżalnię, na której można przejść przez wypełnione rekinami laguny i leniwe rzeki, a także można bawić się pływając z dzikimi delfinami. Ponadto można również karmić płaszczki, które z pewnością będą niezapomnianym przeżyciem. Istnieje wiele hoteli na Bahamach, które oferują kluby dla dzieci i zabawy w przypadku, gdy trzeba zachować maluchy zajęty.

Możesz spróbować jazdy na rowerze na wyspie Grand Bahama, kajakiem przez ukryte jaskinie, snorkelingiem wśród wraków statków i bryzgnięciem nad lazurowymi wodami na motorówce. Bahamy oferują niezapomniane wakacje niezależnie od tego, w jaki sposób chcesz je połączyć, a to dzięki bezkonkurencyjnej sieci tras na sześciu kontynentach.

Turyści zdecydowanie powinni spróbować przeżyć swój Karnawał Junkanoo, który jest coroczną Fiestą Bahamskiej muzyki. Występują tu również tancerze w pierzastych strojach i lokalne przysmaki, które odbywają się zazwyczaj w kwietniu i maju. Ponadto fiesta może trwać dłużej na wyspach. Więc na co czekasz?

Zaznacz Bahamy w kalendarzu na następne wakacje i przeżyj rajskie doświadczenie, które sprawi, że będziesz chciał odwiedzić ponownie. Obejrzyj poniższy film, aby poznać Wyspy Bahamów i subskrybuj więcej aktualizacji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *