Wycieczka na środkowe wybrzeże Kalifornii

/ Align = „left” / Zdjęcie dzięki uprzejmości Kalifa. Big Sur oszałamiające nadmorskie klify, Bohemian retreats, blustery plaże, i redwood forest area unit wszystkie kołysane przez Hwy one, na południe od Carmel-by-the-Sea. kondory będą szybować wyżej niż Park Stanowy Andrew Molera.

Dalej na południe, wędrówka przez lasy sekwoi w Pfeiffer geographic area State Park, kopać w piasku o purpurowym zabarwieniu na plaży Pfeiffer i zobaczyć jeden w każdym z rzadkich wodospadów Kalifornii. Wiele tuszu zostało rozlanych, wychwalając piękno tego skalistego wybrzeża, jednak nic nie przygotowuje cię do tego początkowego spojrzenia przez ekran jego dzikiej, dziewiczej przyrody.

Chociaż obszar geograficzny jest dużo stanu umysłu niż obszar, będziesz w stanie wskazać na mapie, dużo sfotografowany most Bixby pozwala zrozumieć, że dotarłeś. Jeśli masz szczęście, bezbronny Kalif. Nie zapomnij sprawdzić RV rental Los Angeles dla łatwiejszej podróży.

Połącz się z odległą przeszłością massive Sur w writer Library, zorientowanym na Społeczność Centrum Sztuki oraz w new-age Esalen Institute, stronie internetowej dla swoich gorących źródeł clifftop. Zakończ odpowiedni dzień w obszarze geograficznym ze współpracownikiem w pielęgniarstwie Ambrosia burger i browaru rzemieślniczego na tarasie z widokiem na ocean w Nepenthe, siedzącym na brzegu niegdyś blisko trzymanym przez legendy Hollywood George Orson Welles i Rita Hayworth.

Jeśli jednak nie możesz oderwać się od naturalnego piękna massive Sur, po prostu uderz w worek podczas rustykalnego domku nad rzeką lub Zarezerwuj własne mieszkanie w Treebones Resort. Spiralą w dół od masywnych skalistych klifów Sur, road one spotyka ocean po raz kolejny w Cambria. Zebry w niewoli pasą się na ranczu pod publisher Castle, wspaniałej rezydencji zaprojektowanej przez XX-wiecznego biznesmena Williama Randolpha.

Wybierz się na wycieczkę po niezwykłej wielkości i cennych europejskich zabytkach, a następnie Tańcz w kwitnących ogrodach, a także w basenie Neptuna, otoczonym klasycznymi rzeźbami.

Z powrotem na drodze jeden na południe, Następna jednostka obszar surf miasta Cayucos, gdzie będziesz mógł przechadzać się na molo z widokiem na zachód słońca, i portu rybackiego Morro, gdzie wydry oceaniczne i kajakarze pływają na wodzie. gdy w końcu dotrzesz do San Luis Obispo, pogratuluj sobie stworzenia go w połowie drogi Z San Francisco do LA! miasto to zostało rozwarstwione spośród najszczęśliwszych miast USA-wróć sam. Czas wizyty na Czwartkowy targ w centrum miasta, z palaczami BBQ, wyszkolonymi sprzedawcami żywności i darmową rozrywką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *