Wizyta w jaskiniach Howe ’ a

W czterdziestu pięciu minutach jazdy na zachód od Albany (65 km), przy głównej drodze I – 90 i Później I-88, Jednostka terenowa ustawiła jaskinie Howe odkryte przez rolnika z sąsiedztwa o imieniu Lester w roku 1842. Odkrył, że w letnie dni, zamiast szukać topograficznego punktu w cieniu, jego krowy nieustannie odpoczywają w żądle kuli.

Kiedy próbował poznać uzasadnienie tego, odkrył dziurę w ziemi z tego chłodnego powietrza jest przetwarzania. kiedy szybko wszedł do wylotu, był zszokowany, widząc ogromną jaskinię z labiryntem zadławionym stalaktytami i stalagmitami oraz płynący w niej podziemny strumień. Howe Caverns jest to, że Największy show osiedlają się w północno-wschodniej USA i jest to, że druga najczęściej odwiedzana atrakcja przyrodnicza w stanie najnowsza Królewska gościnny średnio sto i 50000 gości. Została odkryta w 1842 roku, a wczesne wycieczki miały miejsce w latach 1843-1900.

Od dziewięćdziesięciu lat prowadzone są obecnie polowania na cele w jej żywej jaskini skalnej osadowej. położenie znajduje się w Schoharie County, na pięknie wyglądającym stoku z spektakularnymi widokami dominującymi na Wyżynie Helderberg. znajduje się około 45 minut od miasta Oneonta, 45 minut od Albany i 2,5 godziny na północ od ostatniego miasta. lubiany cel rodzinny i gospodarz wycieczek szkolnych i harcerskich, nieruchomość łącznie oferuje most lodge, Park podróży Howe High, Hotel Howe Caverns motor i Budynek górnictwa kamieniarskiego.

Cave Tours area unit tam przez cały rok z sezonowych dni i godzin, z HOWE High journey Park operative Gregorian calendar month through the legal holiday. Specjalne wyprawy, takie jak lamp Tours, journey Tours i Family electric lamp Tours area unit lubiane zajęcia, w połączeniu z Signature Rock Discovery Tour, która zabiera gości za tajemnicze drzwi tamy, a także tamę skały osadowej, która oznacza szczyt standardowej wycieczki po jaskiniach.

Osiemdziesiąt minut target-Hunting tours area unit prowadzone począwszy od zejścia windą na głębokość sześćdziesięciu metrów pod ziemią, gdy idziesz po ceglanym pasie, który podąża za podziemnym strumieniem wśród atrakcyjnych stalagmitów i stalaktytów. Wizyta kończy się rejsem po podziemnym jeziorze „Venus”. Jaskinia jest otwarta dla gości przez cały rok, a temperatura w niej jest stała: 12 stopni Celsjusza. W jednej z podziemnych sal, zwanej” ołtarzem ślubnym”, co roku odbywa się kilka ślubów. Wymagająca wizyta jest dodatkowo prowadzona w obrębie jaskini, która ma wejście i pełzanie przez podziemne przejście wewnątrz jaskini.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *